Montážník svodidel

Náplň práce

Jedná se o práce spojené s montáží svodidel převážně na pozemních komunikacích v rámci celé ČR. Pracovní zázemí je v okrese Benešov, Středočeský kraj.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + 2 dny osobního volna
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění

Předpoklady a požadavky

  • dobrý zdravotní stav
  • práce v úkolu, jednosměnný provoz
  • ŘP sk. B nutnost
  • ŘP sk. C + E výhodou
  • ochota učit se
  • práce v týmu 3 - 5 lidí
  • trestní bezúhonnost, schopnost samostatné práce
  • pozice vhodná i pro uchazeče bez praxe, vše potřebné naučíme
  • ochota k výjezdům na montáže v rámci celé ČR

Zaujala Vás pracovní nabídka?

Zašlete strukturovaný životopis pomocí kontaktního formuláře nebo na e-mailovou adresu martina.civisova@saferoad.cz

Nabíráme muže i ženy

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.